Koordynatorzy Serwisu

Oddział północ:

Biuro Warszawa
ul. Mińska 63A
03-828 Warszawa

Biuro Gdańsk
ul. Grunwaldzka 250
80-314 Gdańsk

Dyrektor oddziału północ
Piotr Czyż 
Tel: +48 785 736 004
E-mail: piotr.czyz@konecranes.com

Kierownik oddziału północ
Piotr Molski
Tel: +48 606 331 591
E-mail: piotr.molski@konecranes.com

Województwa: pomorskie, warmińsko- mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie:
Marek Grabarczyk-Bagieński - modernizacje i produkty serwisu
Tel: +48 502 736 991
E-mail: marek.bagienski@konecranes.com
Bartłomiej Banaszek - umowy serwisowe
Tel: +48 664 015 493
E-mail: bartlomiej.banaszek@konecranes.com

Województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie:
Rafał Raciborski - umowy serwisowe

Tel: +48 795 527 603
E-mail: rafal.raciborski@konecranes.com

CZĘŚCI ZAMIENNE I NAPRAWY PLANOWANE:

Mariola Gawron
Tel: +48 510 797 097
E-mail: mariola.gawron@konecranes.com
Janusz Ostrowski
Tel: +48 502 736 983
E-mail: janusz.ostrowski@konecranes.com
Michał Serzysko
Tel: + 48 510 797 155
E-mail: michal.serzysko@konecranes.com

Konsultacje oraz usługi oferowane tylko przez Konecranes:
Pomiary geometrii torowisk - RailQ
Pomiary geometrii suwnic - CraneQ
Badania magnetyczne lin - RopeQ
Badania stanu technicznego suwnic - CRS
Symulacja grupy natężenia prac suwnic - KC DWP, KC Class
Symulacja układu olinowania oraz żywotności lin - KC Rope:
Przemysław Załęski
Tel: +48 881 333 760
E-mail: przemyslaw.zaleski@konecranes.com

Oddział południe:

Biuro Katowice
ul. Porcelanowa 19
40-246 Katowice

Dyrektor oddziału południe:
Maciej Skórzański
Tel: +48 606 814 914
E-mail: maciej.skorzanski@konecranes.com

Kierownik oddziału południe:
Grzegorz Dyczkowski
Tel: +48 662 153 103
E-mail: grzegorz.dyczkowski@konecranes.com

Województwa: opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie:
Piotr Klisz - produkty serwisu
Tel. +48 606 940 503
E-mail: piotr.klisz@konecranes.com
Wojciech Klimek - umowy serwisowe
Tel: +48 664 452 152
E-mail: wojciech.klimek@konecranes.com

Województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie:
Zbigniew Kacprzak - produkty serwisu

Tel: +48 728 592 844
E-mail: zbigniew.kacprzak@konecranes.com

CZĘŚCI ZAMIENNE I NAPRAWY PLANOWANE:

Kierownik działu części:
Jacek Król
Tel: +48 881 333 414
E-mail: jacek.krol@konecranes.com

Anna Cieplińska
Tel: +48 728 592 752
E-mail: anna.cieplinska@konecranes.com
Patrycjusz Grzechca
Tel: +48 882 142 276
E-mail: patrycjusz.grzechca@konecranes.com

Konsultacje oraz usługi oferowane tylko przez Konecranes:
Pomiary geometrii torowisk - RailQ
Pomiary geometrii suwnic - CraneQ
Badania magnetyczne lin - RopeQ
Badania stanu technicznego suwnic - CRS
Symulacja grupy natężenia prac suwnic - KC DWP, KC Class
Symulacja układu olinowania oraz żywotności lin - KC Rope


 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.