Zmiana nazwy spółki

Warszawa, Polska,   13.11.2014

 

Połączenie Demag Cranes & Components z Terex Corporation

Informacja dot. zmiany nazwy spółki
 
 Szanowni Państwo,
 
Od wielu miesięcy nieprzerwanie pracujemy nad uproszczeniem wewnętrznych procedur i procesów biznesowych, aby móc lepiej i szybciej reagować na potrzeby naszych klientów. Jednym
z ważniejszych kroków, jakie w związku z tym podjęliśmy jest przebudowa strukutry firmy. Kilkanaście miesięcy temu rozpoczął się globalny proces włączenia Demag Cranes & Components
w struktury międzynarodowego koncernu Terex Corporation. Proces ten powoli dobiega końca
a ostatnim jego etapem jest zmiana dotychczasowej nazwy. Od 13 listopada 2014 spółka w Polsce nosi nazwę Terex Material Handling Sp. z o.o. Od tego momentu na wszystkich naszych materiałach, ofertach, umowach, zamówieniach czy fakturach będziecie Państwo widzieli właśnie tę nazwę.
 
Chcemy Państwa zapewnić, że zmiana nazwy nie ma wpływu na aktualnie prowadzone projekty,
na poziom obsługi klienta czy nasze zobowiązanie względem kontrahentów. Wszystkie inne dane tele-adresowe pozostają bez zmian. Jesteśmy dostępni pod dotychczasowymi numerami telefonów i tym samym adresem. Zmianie uległa tylko nazwa naszej spółki. Wszystkie oferowane przez nas produkty będą oznaczone logo Demag, tak jak to było dotychczas. 
 
Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście do tej pory i mamy nadzieję na owocną i pełną sukcesów współpracę w przyszłości.
 
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. +48 22 33-08-400

 


 

Powrót do przeglądu


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.