Serwis - Przeglądy i konserwacje

 

Zapewniamy naszym Klientom okresowe przeglądy i konserwacje, które zapewniają bezawaryjną i bezpieczną pracę urządzeń marki DEMAG. Dzięki sprawnym urządzeniom nie tracą Państwo pieniędzy oraz czasu na potrzebne naprawy, dzięki czemu Państwa proces produkcji może działać niemal przez cały czas. Tak powinny pracować Państwa urządzenia.

Odpowiednimi rozwiązaniami w zakresie przeglądów i konserwacji wspieramy naszych Klientów tak, aby ich codzienna praca była bezawaryjna i bezpieczna. Gwarantuje to wysoki stopień dyspozycyjności urządzeń i bezpieczeństwa dla operatorów i przedsiębiorców. Regularnie, niezawodnie, kompetentnie. Oczywiście, współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami o najwyższych kwalifikacjach, którzy znają się nie tylko na naszych produktach. Oferujemy przeglądy i konserwacje suwnic, dźwignic, urządzeń chwytnych i podobnych podzespołów marki Demag jak i urządzeń innych producentów.

Przeprowadzamy konserwacje i przeglądy wg naszego katalogu usług. Opiera się on na lokalnych przepisach technicznych.

Zapobieganie awariom

Zapobieganie awariom

Eksploatacja urządzeń skutkuje normalnym zjawiskiem zużycia podzespołów, które niekiedy może prowadzić do usterek w działaniu. Wykonujemy przeglądy urządzeń w celu wczesnego zapobiegania potencjalnym lub przewidywalnym usterkom – gdyż możliwe jest wczesne rozpoznanie i usunięcie szkód.

 

 

Terminowa konserwacja

Oprócz przeglądów urządzenia należy poddawać je regularnej, terminowej i prawidłowej konserwacji wykonywanej przez przeszkolony personel oraz sprawdzać zgodnie z planem konserwacji. Dbamy również o to. Części zużywające się są wymieniane na czas, usuwane zanieczyszczenia, uzupełniane oleje i smary – aby wszystko sprawnie funkcjonowało. Oczywiście, stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne.

Krótkie czasy reagowania

Dzięki naszej globalnej sieci kompetentnych zespołów serwisowych jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji – podczas okresowych kontroli, jak i w sytuacjach awaryjnych.

Zarządzanie terminami

W ramach naszych umów serwisowych pomagamy w dotrzymaniu terminów okresowych kontroli.  Kontaktujemy się z klientem w celu uzgodnienia terminu następnej kontroli.


 
 

Umowa serwisowa


Umowa serwisowa gwarantuje optymalną opiekę przez cały cykl życia urządzeń – bezpieczeństwo i dyspozycyjność.

Umowa serwisowa


 
 

Pomiary torów suwnicowych i geometrii torów

Wykonywany przez nas regularny pomiar torów suwnicowych i geometrii torów zapewnia najlepsze warunki eksploatacyjne i najwyższą niezawodność produkcji.

Pomiary torów suwnicowych i geometrii torów


 

SKONTAKTUJ się z nami

Konecranes and Demag Sp. z o.o.
 
 

Telefon: +48 (0) 22 3308-434
E-Mail: Adres e-mail


 

 

© Konecranes and Demag Sp. z o.o.