Suwnice procesowe z systemem zarządzania magazynem:

Terminowe dostawy dla przemysłu samochodowego

System dźwignicowy lekkiej konstrukcji KBK Aluline:

Niezawodna pomoc w przemyśle samochodowym

Technika suwnicowa Demag:

Wszechstronny talent w prasowni

System dźwignicowy lekkiej konstrukcji KBK Aluline:

Praca na liniach do montażu pojazdów


Demag - Przemysł samochodowy

Demag jest od dziesięcioleci niezawodnym partnerem przemysłu samochodowego. Dostarczamy rozwiązania do manipulowania ładunkami i wewnątrzzakładowego transportu w obrębie całego łańcucha produkcyjnego. Na całym świecie producenci samochodów oraz ich poddostawcy stosują nasze technologie dźwignicowe i transportowe do produkcji i montażu swoich pojazdów.
 

Obszary zastosowań

  • Prasownie
  • Montaż pojazdów
  • Branża poddostawców

Prasownie

Dostarczamy specjalne suwnice procesowe do prasowni w przemyśle samochodowym, zintegrowane z kompleksowymi procesami produkcyjnymi naszych Klientów. Suwnice wykonują sterowany czasowo dosuw narzędzi do linii prasowych oraz ich magazynowanie. W szczególności, gdy odwracane są ciężkie narzędzia o wadze 50 ton, prezentują one całą swoją moc.
 

Montaż pojazdów

W stacji wstępnego montażu i na liniach montażowych przemysłu samochodowego proponujemy urządzenia naszego systemu dźwignicowego lekkiej konstrukcji KBK. Skonstruowane na zasadzie systemu modułowego rozwiązania te wspierają personel naszych Klientów przy wytwarzaniu różnych modułów i komponentów, jak i przy montażu pojazdów. Również do mocowania kompleksowych systemów manewrowo-obsługowych – na przykład na liniach produkcji seryjnej – system dźwignicowy lekkiej konstrukcji KBK sprawdza się doskonale.
 

Branża poddostawców

Również poddostawców przemysłu samochodowego korzystają z technologii Demag. Nasze suwnice i wciągniki o różnej wielkości konstrukcyjnej wspierają poddostawców wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne podnoszenie i transport ładunków. Nasze suwnice procesowe odpowiadają za manewrowanie i magazynowanie zwojów stali, z których wykonywane są części karoserii. A nasze wciągniki łańcuchowe są częścią ergonomicznego wyposażenia stanowisk pracy.
 
 

 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.

This website uses cookies to ensure you get the best user experience.  LEARN MORE