Technika napędowa Demag:

Rozwiązania dla architektury mobilnej

Technika suwnicowa Demag

Precyzyjna i bezpieczna obsługa

Suwnice Demag

Wysoki stopień bezpieczeństwa – również w trybie pracy tandemowej

Suwnice Demag:

Uniwersalne suwnice do budowy rurociągów

Technika napędowa Demag:

Rozwiązania dla architektury mobilnej


Demag - Przemysł budowlany

 

Gdziekolwiek na świecie powstają budynki i inwestycje infrastrukturalne, nie może brakować urządzeń suwnicowych i techniki napędowej Demag.  I to nie dopiero na budowie, lecz już w fazie prefabrykacji elementów budowlanych. Szczególnym wyzwaniem dla naszej działalności w przemyśle budowlanym są rozwiązania dla architektury mobilnej jak przesuwane elementy dachowe lub domy obrotowe.
 

Obszary zastosowań

  • Wytwarzanie elementów budowlanych
  • Budowa tuneli i rurociągów
  • Architektura mobilna

Wytwarzanie elementów budowlanych

Beton, stal, wapno lub drewno – obojętnie, z jakiego materiału wykonane są elementy budowlane: w fazie wstępnej produkcji przemysłowej każdy element należy podnieść i przetransportować. Dla każdego wymogu mamy odpowiednie rozwiązanie. Nasza technika suwnicowa umożliwia ostrożne podnoszenie i precyzyjne pozycjonowanie nawet wielkogabarytowych ładunków jak podpory betonowe lub kompozyty drewniane.
 

Budowa tuneli i rurociągów

Czołowi producenci maszyn budowlanych i wykonawcy budowlani na placu budowy stawiają w równym stopniu na technikę suwnicową Demag . Największe tunele na świecie zostały wydrążone maszynami skonstruowanymi za pomocą naszych suwnic i dźwignic. Na budowach tuneli i rurociągów stosuje się na przykład nasze suwnice bramowe i wciągniki do opuszczania do szybów części maszyn i osprzętu.
 

Architektura mobilna

Kryte baseny, które w pogodny dzień przekształcają się w odkryte kąpieliska. Mosty, które przechylają się na bok. Restauracje widokowe, które obracają się wokół własnej osi. Dostarczamy rozwiązania techniczne dla takich zaawansowanych konstrukcji budowlanych na całym świecie. Za pomocą naszej technologii napędowej architekci i projektanci wdrażają w życie swoje pomysły – na rzecz nowoczesnej architektury w ruchu.

 


 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.