Moduły jezdne Demag

Do łagodnego przemieszczania szklanych szyb

Suwnice procesowe Demag

Zautomatyzowane magazynowanie i mieszanie

Moduły jezdne Demag:

Dokładne pozycjonowanie wag kubłowych

Suwnice Demag w trybie pracy tandemowej:

Bezpieczne manewrowanie prefabrykatami betonowymi

Suwnice procesowe Demag

Zapewniają automatycznie właściwą proporcję mieszanki


Demag - Cement, szkło, cegła

Manewrowanie surowcami czy też transport gotowych produktów: dla branży materiałów budowlanych przygotowaliśmy odpowiednie rozwiązania suwnicowe i napędowe.
 
Nasze urządzenia suwnicowe są skonstruowane specjalnie do pracy w surowych warunkach i realizują bezpieczny transport i dokładne pozycjonowanie produktów nawet o dużej objętości. Ponadto, jednostki napędowe Demag koordynują poszczególne etapy produkcyjne.
 

Obszary zastosowań

  • Cementownie / produkcja wapna i gipsu
  • Prefabrykaty betonowe
  • Przemysł szklarski

Produkcja cementu, wapna i gipsu

Już przy przeładunku materiału wyjściowego nasze suwnice procesowe odpowiadają za obsługę magazynów materiałów sypkich. Nadpodłogowa technika transportowa pozwala na pełne wykorzystanie istniejących powierzchni. Nasze w pełni zautomatyzowane suwnice procesowe magazynują efektywnie kruszywo i przygotowują wymaganą mieszankę przed procesem wypalania. Opracowany przez Demag system zarządzania magazynem rejestruje za pomocą skanerów aktualny stan magazynowanych skrzynek z materiałem i podaje indywidualnie zdefiniowane wyniki analizy.
 

Prefabrykaty betonowe

Rozwiązania na miarę są cenione w produkcji prefabrykatów betonowych. Najlepiej sprawdzają się tu nasze urządzenia suwnicowe – przy przenoszeniu kubłów w betonowniach, jak i przy transporcie kształtek betonowych do magazynu i działu wysyłki. I to nierzadko w trybie tandemowym. W seryjnej produkcji prefabrykatów betonowych nasze moduły jezdne, składające się z motoreduktorów i zestawów kołowych Demag, zapewniają dokładne pozycjonowanie wózków kubłowych.
 

Przemysł szklarski

Ostrożnie – szkło! To dla nas żaden problem: nasze moduły jezdne gwarantują precyzyjny i łagodny ruch podczas wewnątrzzakładowego transportu wyrobów ze szkła – na przykład łagodne i bezpieczne przemieszczanie szklanych szyb.

 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.