Żurawie obrotowe Demag:

Rozwiązanie na miarę dla pojedynczych stanowisk pracy

Suwnice Demag:

Duża wysokość podnoszenia dzięki kompaktowym wymiarom konstrukcyjnym

Dźwignice kompaktowe Demag:

Ergonomiczne i niezawodne


Demag - Chemia

Suwnice i podzespoły Demag gwarantują niezawodnie ciągłość procesów przemysłu chemicznego – zarówno przy magazynowaniu, jak i wytwarzaniu i przeładunku produktów. Dopasowana technika zapewnia efektywną logistykę wewnątrzzakładową.
 

Obszary zastosowań

  • Wytwarzanie produktów chemicznych
  • Rozwiązania dla strefy zagrożonej wybuchem

Wytwarzanie produktów chemicznych

Przy wytwarzaniu produktów chemicznych takie surowce, jak granulaty i wyroby wstępnej obróbki chemicznej, muszą być tymczasowo składowane i transportowane w obrębie zakładów produkcyjnych (np. w dużych workach). Nasze żurawie obrotowe, suwnice pomostowe i podwieszane radzą sobie z tym niezawodnie i precyzyjnie.
 
Również do manewrowania beczkami i pojemnikami wyposażamy powierzchnie magazynowe i stanowiska pracy w suwnice, które dają się łatwo zintegrować z każdym otoczeniem w sposób zajmujący mało miejsca, a silniki Demag, jako napędy urządzeń transportowych usprawniają procesy lub dokładne dozowanie składników.
 

Rozwiązania dla strefy zagrożonej wybuchem

Nasza firma typu joint venture MHE Demag zajmuje się już od lat z powodzeniem konstruowaniem i budową techniki dźwignicowej z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym. Oprócz pojedynczych podzespołów, są to również kompletne urządzenia suwnicowe – zawsze na bazie naszego sprawdzonego wciągnika Demag FDR montowanego na łapie. MHE Demag, jako wykwalifikowany, autoryzowany dostawca i partner posiada wszystkie wymagane certyfikaty zgodnie z dyrektywą ATEX.

 


 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.