Suwnice procesowe Demag

Precyzyjne operowanie narzędziami

Suwnice standardowe Demag

Niezawodność pracy na maksymalnej wysokości podnoszenia


Demag - Tworzywa gumowe i sztuczne

 W produkcji tworzyw gumowych i sztucznych stosuje się wszechstronnie suwnice i dźwignice Demag. W zautomatyzowanym formowaniu wtryskowym o wysokiej przepustowości czy też w produkcji specjalnej wielkoformatowych elementów. Nasza szeroka oferta techniki dźwignicowej obejmuje odpowiednie rozwiązania do wszystkich zastosowań – od wyposażenia pojedynczych stanowisk pracy aż po suwnice do szybkiej i efektywnej wymiany narzędzi.

Obszary zastosowań

  • Produkcja wyrobów gumowych
  • Przemysł tworzyw sztucznych

Produkcja wyrobów gumowych

W produkcji opon i innych wyrobów przemysłu gumowego nasze suwnice i dźwignice są odpowiedzialne przede wszystkim za bezpieczne i niezawodne manewrowanie i dostarczenie surowców do linii produkcyjnych. Również podczas prac serwisowych są one nieodzowne.
 

Przemysł tworzyw sztucznych

Od obudowy telefonu komórkowego aż po błotniki samochodów – do produkcji tworzyw sztucznych metodą wtryskową potrzebne są wysoko wydajne narzędzia. Tej samej najwyższej wydajności producenci oczekują od techniki suwnicowej, która zapewnia precyzyjną obsługę i skuteczną konserwację narzędzi. I wtedy często decydują się na wybór rozwiązań proponowanych przez Demag .
 
Nasze suwnice są też aktywnie włączane w procesy produkcyjne. Ich kompaktowa budowa gwarantuje duże wysokości podnoszenia – np. przy manewrowaniu wielkogabarytowymi wyrobami syntetycznymi lub workami z granulatem. Ponadto wyposażamy zakłady przemysłu tworzyw sztucznych w suwnice lekkiej konstrukcji i dźwignice kompaktowe, które umożliwiają tworzenie ergonomicznych stanowisk pracy.

 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.