Suwnice procesowe

Do obsługi składów węgla


Demag - Przemysł węglowy i górnictwo

Węgiel jest ciągle jednym z najważniejszych źródeł energii na świecie: ponad 40% wykorzystywanego na świecie prądu wytwarzane jest z węgla. Wydobycie węgla jest ważną gałęzią przemysłu, jego wykorzystanie podstawą grupy państw rozwijających się BRICS. A globalny transport węgla odgrywa centralną rolę w handlu międzynarodowym. Podobnie jak Demag – jako niezawodny partner różnych branż przemysłowych.
 

Obszary zastosowań

  • Branża poddostawców
  • Obsługa składów węgla

Branża poddostawców

Koparki hydrauliczne, przenośniki chodnikowe czy też instalacje filtrowe: w produkcji sprzętu górniczego istnieje wiele etapów produkcyjnych, które nie obejdą się bez wydajnej techniki dźwignicowej. Wielu poddostawców przemysłu górniczego stawia, dlatego na suwnice i dźwignice Demag . I słusznie.
 

Obsługa składów węgla

Zautomatyzowane suwnice procesowe i system zarządzania magazynem to części składowe kompletnych rozwiązań Demag w zakresie obsługi składów węgla w celu zaopatrywania w paliwo np. cementowni. Nasze urządzenia suwnicowe wykonują tu składowanie nośnika energii i gwarantują ciągłe zasilanie paliwem pieców spalania.

 


 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.