Suwnice procesowe Demag:

Precyzyjne pozycjonowanie również w branży energii wiatru

Żurawie obrotowe przyścienne Demag:

Rozwiązanie dostosowane do każdego stanowiska pracy

Technika suwnicowa Demag na 3 poziomach:

Intralogistyka dla budowy maszyn

Suwnice procesowe Demag

Precyzyjne pozycjonowanie również w branży energii wiatru


Demag - Budowa maszyn i urządzeń

Demag  jest od dziesięcioleci niezawodnym partnerem branży budowy maszyn oraz urządzeń przemysłowych i dostarcza zaawansowane rozwiązania do nadpodłogowego transportu ładunków. Nasz program wciągników i suwnic obejmuje prawie wszystkie dziedziny budowy maszyn – od udźwigowienia pojedynczych stanowisk pracy aż po kompletne rozwiązania intralogistyczne dla linii produkcyjnych.
 
Niezawodność działania, precyzja, wytrzymałość i najwyższy standard wykonania technicznego to cechy wyróżniające wszystkie nasze produkty. Gwarantuje to naszym klientom wysoką dyspozycyjność urządzeń i stabilność procesów produkcyjnych. Obojętnie, czy są to rozwiązania dla małych, lokalnych zakładów, czy też dla dużych koncernów przemysłowych.
 

Obszary zastosowań

  • Ogólna budowa maszyn
  • Budowa maszyn ciężkich
  • Przeładunek
We wszystkich obszarach zastosowań nasze suwnice i dźwignice zapewniają odpowiedni przeładunek materiałów, przyczyniając się do podniesienia produktywności.
 

Ogólna budowa maszyn

Stanowiska pracy w branży budowy maszyn wyposażamy w ergonomiczne rozwiązania, które umożliwiają łagodne i precyzyjne manewrowanie częściami. Od magazynu poprzez obsługę maszyn i transport wewnątrzzakładowy aż po wysyłkę – nasze suwnice i wciągniki zapewniają optymalne operowanie ładunkami.
 

Budowa maszyn ciężkich

Korzystając z szerokiej palety techniki suwnicowej i dźwignicowej, dostarczamy niezbędne wyposażenie do wszystkich etapów budowy maszyn ciężkich a nasze urządzenia suwnicowe pracujące na trzech poziomach stanowią kompletne rozwiązanie intralogistyczne dla przemysłu budowy maszyn i urządzeń: suwnice na stanowiskach pracy wspierają personel w wykonywaniu poszczególnych czynności montażowych, suwnice środkowego poziomu zaopatrują stanowiska pracy w części montażowes a suwnice najwyższego poziomu transportują ciężkie części i przenoszą skompletowane urządzenia do działu wysyłki.
 

Przeładunek

Również przy przeładunku cennych maszyn i urządzeń technika suwnicowa Demag  stanowi nieocenioną pomoc. Na przykład suwnice, które wykonują załadunek maszyny na inne pojazdy transportowe lub  mobilne suwnice portowe odpowiedzialne za przeładunek na statki – w przypadku maszyn ciężkich pracujące też w trybie tandemowym.

 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.