System dźwignicowy lekkiej konstrukcji KBK

Rozwiązania modułowe dla produkcji żywności

Wciągnik linowy DR-Pro

Bezpieczne manewrowanie dużymi workami

Technika napędowa Demag

Precyzyjny ruch przy magazynowaniu artykułów spożywczych

Suwnice Demag

Bezpieczne składowanie dużych worków

Mobilne suwnice portowe

Wysoka wydajność przeładunkowa
przy realizacji projektów cargo


Demag - Produkcja artykułów spożywczych

Od zebrania plonów do wytworzenia gotowej żywności prowadzi często długa droga. Pomagamy, aby liczne etapy procesu produkcji przebiegały sprawnie i wydajnie.

Obszary zastosowań

  • Produkcja rolna
  • Przemysłowe przetwórstwo spożywcze
  • Przemysł napojowy
  • Dystrybucja i sprzedaż / handel detaliczny żywnością i napojami

Produkcja rolna

Suwnice Demag znajdują zastosowanie jeszcze przed rozpoczęciem łańcucha przemysłowej produkcji rolnej: nasze mobilne suwnice portowe wykonują przeładunek nawozów w terminalach towarów sypkich. Nasze suwnice pracują w magazynach worków wypełnionych surowcem (np. trzciną cukrową). W zakładach przetwórstwa spożywczego suwnice Demag zapewniają ponadto bezpieczne manewrowanie częściami zamiennymi maszyn.

Przemysłowe przetwórstwo spożywcze

Naszym atutem jest tu zwarta, zajmująca mało miejsca konstrukcja suwnic standardowych i podzespołów, które bez problemu można zintegrować z prawie każdą linią produkcyjną. Nasze zespoły napędowe stosuje się w celu precyzyjnego przesuwania wózków szynowych na produkcji i w magazynie – np. przy manewrowaniu zbiornikami z surowcami i dodatkami. A nasze silniki gwarantują właściwe dozowanie w procesach mieszania.

Produkcja napojów

Zadania wykonywane przez technikę suwnicową i napędową w produkcji napojów są tak zróżnicowane jak oferta napojów. Jednakże Demag dostarcza zawsze odpowiednią konfigurację – od systemu dźwignicowego lekkiej konstrukcji KBK w winnicy aż po kompletne zespoły napędowe techniki transportowej w dużym zakładzie mleczarskim.

Dystrybucja i wysyłka

Również przy manewrowaniu opakowanymi artykułami spożywczymi i napojami suwnice lekkiej konstrukcji KBK i dźwignice kompaktowe Demag pomagają personelowi w ergonomicznej pracy.


 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.