Urządzenia suwnicowe Demag

Serwisowanie i konserwacja torów

Technika suwnicowa Demag:

Najwyższa precyzja również przy manewrowaniu wielkogabarytowymi ładunkami

Zespoły napędowe Demag

odpowiadają za ruch przy budowie torów szynowych

Niezawodny tandem:

Suwnice Demag do budowy wagonów


Demag - Transport szynowy

Transport szynowy jest dla wielu głównym środkiem transportu na drodze ku mobilnej przyszłości. W wielu przypadkach my jesteśmy numerem jeden, jako producent suwnic i podzespołów: przy wytwarzaniu, montażu i konserwacji lokomotyw i wagonów, jak i przy budowie odpowiedniej infrastruktury uznani producenci pokładają zaufanie w urządzenia Demag.

 Obszary zastosowań
  • Budowa pojazdów szynowych
  • Konserwacja techniki pojazdowej
  • Budowa infrastruktury

Budowa pojazdów szynowych

Przy wytwarzaniu i montażu pojazdów szynowych konieczna jest precyzja i bezpieczeństwo. Wymagania, które w pełni spełniają nasze suwnice: realizują one w niezawodny sposób transport i dokładne pozycjonowanie nawet największych podzespołów. W razie potrzeby również w trybie pracy tandemowej – przy bezpiecznym wewnątrzzakładowym transporcie kompletnych karoserii pojazdów.
 

Konserwacja techniki pojazdowej

Wysoka dyspozycyjność floty pojazdów szynowych ma decydujące znaczenie dla konkurencyjności ruchu kolejowego. Nasze suwnice i podzespoły wspierają operatorów torów szynowych w utrzymaniu ciągłości ruchu. Dostarczamy systemy dźwignicowe, które bezpiecznie podnoszą kompletne pojazdy szynowe w celach serwisowych, i wyposażamy stanowiska pracy według zasad ergonomii. W ten sposób pomagamy naszym klientom spełnić wysokie wymogi serwisowe i normy bezpieczeństwa.
 

Budowa infrastruktury 

Również przy budowie infrastruktury stosuje się nasze podzespoły dźwignicowe i napędowe. Zmechanizowane systemy układania szyn wyposażamy we wciągniki łańcuchowe i moduły jezdne do budowy na przykład tras kolejowych pociągów szybkobieżnych.

 


 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.