Suwnice procesowe Demag:

Niezawodna praca w surowych warunkach odlewni

Suwnice procesowe Demag:

Zautomatyzowane manewrowanie zwojami stali

Suwnice procesowe Demag:

Wysokie bezpieczeństwo przy operowaniu walcami


Demag - Stal, żelazo i metale nieżelazne

Liczne zakłady przemysłu stali, żelaza i metali nieżelaznych oraz ich odlewnie na całym świecie korzystają z techniki suwnicowej Demag. Dlaczego? Ponieważ dla każdego wymagania oferujemy odpowiednie rozwiązanie – podczas całego procesu produkcyjnego.
 
Urządzenia suwnicowe Demag pracują w surowych warunkach roboczych – to znaczy, że należy uwzględnić wysokie temperatury otoczenia, intensywne zapylenie i silne wstrząsy.
 
Nasze spółki-córki rozsiane po całym świecie dysponują specjalistyczną wiedzą również w zakresie lokalnej specyfiki eksploatacji. Ułatwia to tworzenie indywidualnych rozwiązań dla naszych klientów.
 

Obszary zastosowań

  • Stalownie i odlewnie
  • Walcownie
  • Magazynowanie i ekspedycja towaru

Stalownie i odlewnie

Dla różnych zastosowań w odlewniach oferujemy odpowiednie rozwiązania: suwnice odlewnicze z maks. 4 dźwigarami do bezpiecznego i sprawnego manewrowania kadziami odlewniczymi. Suwnice pomostowe dwudźwigarowe, które wykonują wewnątrzzakładowy transport komponentów potrzebnych do odlewania (np. skrzynki formierskie) i manewrowanie obrabianymi odlewami.


Walcownie

Dostarczamy też indywidualne technologie do podnoszenia i transportu elementów w walcowniach zimnych i gorących. Należy do tego zarówno wewnątrzzakładowy transport wlewków płaskich i kęsów, jak i operowanie walcami przy magazynowaniu i konserwacji. A nasze moduły jezdne stanowią kompletne zespoły napędowe do transportu szynowego.
 

Magazynowanie i ekspedycja towaru

Demag oferuje urządzenia suwnicowe w wersji częściowo i w pełni zautomatyzowanej do magazynowania i ekspedycji wyrobów metalowych (np. zwojów aluminium lub stali, długich profili itp.). Zależnie od wymagań dostarczamy też specjalny, opracowany przez nas system zarządzania magazynem.
 

 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.