Elastyczność na całej powierzchni

System dźwignicowy lekkiej konstrukcji KBK do produkcji silników

Bezpieczne prowadzenie

Suwnice manipulatorowe z mechanizmami jezdnymi Ergo

Ergonomia i bezpieczeństwo

Precyzyjne prowadzenie ładunków przy użyciu systemu KBK ergo

Budowa modułowa

System dźwignicowy lekkiej konstrukcji KBK do manewrowania i transportu ładunków

Precyzyjna obsługa

Indywidualnie zaprojektowane dźwignice kompaktowe Demag


System modułowy na całej powierzchni

Ponad 250 000 silników rocznie

Paleta produktów firmy DEUTZ AG obejmuje silniki chłodzone powietrzem, wodą i olejem o mocy do 500 kW, napędzane głównie olejem napędowym Diesla. Silniki te stosuje się w mobilnych maszynach roboczych jak maszyny budowlane, pojazdy lotniskowe i maszyny górnicze, w pojazdach użytkowych i szynowych, w urządzeniach stacjonarnych jak generatory, pompy, kompresory, w traktorach i innych maszynach rolniczych. W samej tylko montażowni w Kolonii-Porz wytwarzanych jest rocznie ponad 250 000 silników.
 

System dla 3 500 wersji wykonania

Wzdłuż całego stropu hali 41 rozpościerają się profile szynowe systemu dźwignicowego lekkiej konstrukcji Demag KBK. Są one podstawą elastycznego i ergonomicznego montażu  serii silników DEUTZ chłodzonych wodą. Sumując wszystkie warianty zamówione przez klientów od rozpoczęcia produkcji, otrzymamy imponującą liczbę 3 500 zmontowanych już różnych wersji wykonania. Nie stanowi to żadnego problemu dla wszechstronnego systemu KBK.
 

Efektywna praca

Całopowierzchniowy system wykonany z elementów systemu dźwignicowego lekkiej konstrukcji Demag KBK umożliwia przenoszenie ciężkich podzespołów silnika i jednocześnie doprowadza media (prąd, sprężone powietrze) do stacji obróbki. Dzięki wysokiej elastyczności systemu firma DEUTZ AG jest w stanie szybko reagować na zamówienia nowych wariantów silników i coraz krótsze cykle życia silników.

 

DEUTZ AG

Montaż silników

Galeria zdjęć

Dane techniczne

Pliki do pobrania


 


© Konecranes and Demag Sp. z o.o.