Praktyka czyni mistrzem. U nas poznasz tajniki pracy zawodowej.

Praktyka czyni mistrzem. U nas poznasz tajniki pracy zawodowej.

Doświadczenie zawodowe jest idealnym uzupełnieniem studiów. Już w trakcie nauki (po ukończonym trzecim roku studiów) możesz odbyć u nas wakacyjną praktykę w różnych działach. Oferujemy także możliwość pracy przy dłuższych projektach równolegle ze studiami. Trzecią możliwością jest połączenie teorii z praktyką w ramach swojej pracy dyplomowej. Masz wtedy możliwość poznania naszej organizacji i zdobycia praktycznej wiedzy o firmie – liderze branży budowy maszyn.

Praktyki wakacyjne

Tylko praktyczne doświadczenie umożliwi Ci wdrożenie w życie wyuczonej teorii. Oprócz zdobycia cennego doświadczenia i poznania zasad działania firmy, będzie okazja do nawiązania kontaktów zawodowych. Tym samym da to dobrą podstawę do pomyślnego startu w życie zawodowe.

Nasza oferta miesięcznych praktyk w okresie wakacyjnym skierowana jest przede wszystkim do studentów budowy maszyn. Podczas tego okresu studenci zapoznają się z organizacją pracy, procesami, produktami oraz programami pracy. Koncentrujemy się przede wszystkim na szczegółowym omówieniu pracy działu konstrukcyjnego, serwisu oraz sprzedaży. Praktykanci mają także możliwość zobaczenia jak nasze urządzenia działają u klientów oraz poznania ich specyfiki.

Jesteśmy również w stanie zorganizować praktyki w innym obszarze: finansach, logistyce, wsparciu sprzedaży i serwisu, HR.

Praca dodatkowa dla studenta

Jako student masz możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej podczas realizacji większych projektów. Będziesz należał do naszego zespołu i będą Ci powierzone wybrane zadania projektowe. Abyś mógł skończyć studia i wykonywać pracę ze 100% zaangażowaniem, oferujemy elastyczne modele współpracy.

Prace dyplomowe

Kończysz wkrótce studia? Chciałbyś wzbogacić swoją pracę dyplomową o aspekty praktyczne? Studentom kierunków inżynierskich oferujemy wsparcie przy napisaniu pracy dyplomowej.

Istnieje kilka możliwości: możesz wybrać jeden z tematów oferowanych przez nas, lub przedstawić nam własny pomysł. Możliwe jest również określenie tematu wspólnie z naszymi działami specjalistycznymi.

Jesteś zainteresowany?

Cieszymy się, że nasza firma spotkała się z Twoim zainteresowaniem. Czekamy na Twoją aplikację z dołączeniem życiorysu i listu motywacyjnego.

Twoja aplikacja powinna wpłynąć do nas najpóźniej na trzy miesiące przed planowanym rozpoczęciem praktyki.


 


 

© Konecranes and Demag Sp. z o.o.