Kto chce coś osiągnąć, potrzebuje do tego kompetentnego partnera. Chcemy być partnerem w biznesie. Dążymy do tego, żeby być najlepszym pracodawcą naszej branży.

U nas możesz wykazać się swoim doświadczeniem i umiejętnościami, rozwijać kreatywność oraz wytyczać nowe szlaki. Demag Cranes & Components to firma międzynarodowa, czołowy producent suwnic przemysłowych i ich podzespołów. Działamy na całym świecie, dlatego praca u nas jest różnorodna i ciekawa. Jeśli jesteś fachowcem z wykształceniem technicznym, handlowym lub ekonomicznym, inżynierem z głową pełną nowych pomysłów lub menedżerem z dyplomem wyższej uczelni, zgłoś się do nas. Czekamy na osoby energiczne, otwarte, chętne do współpracy i niebojące się wyzwań.

Fachowcy

Fachowcy – niezależnie od wykształcenia są podstawą powodzenia naszej firmy. Uważamy, że dla sukcesu organizacji szczególnie ważne są pomysły naszych pracowników. Twoje praktyczne doświadczenie i szeroka wiedza fachowa wzbogacą nasze przedsiębiorstwo. Kładziemy nacisk na doskonalenie, chcemy rozwijać umiejętności naszych pracowników, tworząc zespół, który się wzajemnie wspiera.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoją aplikację.


 

 

© Konecranes and Demag Sp. z o.o.